Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Dyniowy Zawrót Głowy - Peeling Dyniowy 4D w Gabinecie Kosmetycznym Yasumi Warszawa Mokotów.

Z dyni można wyczarować nie tylko znany wszystkim pyszny krem z dyni, ale także sałatki, ciasta, placki, musli, batony zbożowe, dżemy, soki czy inne przetwory. Wykorzystujemy nie tylko miąższ o pięknym zapachu i kolorze, ale także pestki. Świeże pestki pomagają oczyścić jelita z pasożytów np. owsików czy tasiemca. Z tego względu szczególnie warto podawać je naszym dzieciom- przedszkolakom. Wystarczy kilka pestek dziennie. Natomiast prażone pestki podkreślą smak sałatki i będą jej świetnym akcentem.


ZABIEG DYNIOWY 4D W YASUMI MOKOTÓW

Wspaniałe właściwości dyni doceniono również w kosmetologii, gdzie YASUMI stworzyło innowacyjną kilkuetapową terapię kwasową- Peeling dyniowy 4D.  Składa się on z czterech peelingów:

        - enzymatycznego,

        - dyniowego,

        - kawitacyjnego i

        - kwasowego.

Wykorzystuje się w nim między innymi dyniowy peeling enzymatyczny (Pumpkin Enzymatic Peel) , który ma działanie bakteriostatyczne i normalizujące.  Zawarte w miąższu dyni witaminy i minerały pomagają w walce z trądzikiem, niedoskonałościami i zaskórnikami. Pumpkin Enzymatic Peel zawiera również kwas azelainowy, który wpływa na skórę kojąco i wyciszająco, a kwas kojowy rozjaśnia przebarwienia. Zawiera również kwas glikolowy i mlekowy o działaniu nawilżającym. Natomiast wyciągi z zielonej herbaty i kory wierzby są baktriobójcze i antyseptyczne. Następnie kosmetolog wykonuje peeling kawitacyjny i dobiera kwas odpowiadający na problem naszej skóry: azelainowy, pirogronowy lub migdałowy. Trzeba pamiętać o tym, że każdy z nich ma inne działanie. Na tym nie koniec. Po zmyciu kwasu możemy rozszerzyć zabieg o nałożenie preparatu Hyaluro C-peel z proszkiem (C-bright lub Anti Acne).


JAKIE EFEKTY?

Efektem pozabiegowym Peelingu dyniowego 4D jest przede wszystkim gładka, dobrze oczyszczona i rozjaśniona skóra. 


WSKAZANIA

Zabieg dedykowany jest skórom borykającą się z trądzikiem, zaskórnikami, wągrami oraz z nadmierną produkcją sebum. Jest to też doskonały wybór dla cer poszarzałych czy z przebarwieniami. Wskazaniem są również rozszerzone pory i stany zapalne.


JAK CZĘSTO?

PEELING DYNIOWY 4D w okresie jesienno-zimowym można powtarzać w serii 3-4 zabiegów co 14 dni lub wykonać go jednorazowo, co daje efekt odświeżenia i oczyszczenia skóry. Ewentualnie zabieg ten można wykonać również wczesną wiosną.

 

Zapraszamy Zespół Yasumi Mokotów

 

KLIKNIJ TUTAJ I ZAREZERWUJ SWOJĄ WIZYTĘ NA TEN ZABIEG ON-LINE!

☎️ +48 698 010 443

 

Wróć...

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon